تولید محتوا و لینک سازی اصولی

امروزه وب سایت ها بخش عظیمی از دنیای اینترنت و تکنولوژی را در دست گرفته اند و هیچ جایگزینی نیز برای آن ها ارائه نشده است؛ اگر می خواهید کسب و کار خود را به تمام دنیا بشناسانید پیشنهاد می کنیم که حتما برای آن یک وب سایت راه اندازی کنید. البته که بازار رقابت در دنیای وب نیز داغ است.

قوانین زیادی وجود دارند که سایت ها برای رشد و موفقیت باید از آن ها پیروی کنند، نخست این که سایت شما باید محتوای قدرتمند و بهینه ای داشته باشد.

محتوای سایت شما به هیچ عنوان نباید کپی باشد، طول مشخصی خواهد داشت و در کنار متن باید از تصاویر، ویدیو ها، پادکست ها و فایل های چند رسانه ای- صوتی استفاده کنید. در میانه مطالبی که می نویسید شما باید از قوانین خوانایی عناوین پیروی کرده و همین طور لینک سازی را به صورت اصولی انجام دهید.

لینک های داخلی به گوگل و ربات های ایندکس کمک می کند تا زود تر صفحات را پیدا کرده و آن ها را دوباره بررسی کند. بخصوص اگر سایتتان را به تازگی تاسیس کرده اید به صورت ویژه از لینک سازی داخلی استفاده کنید.

لینک سازی خارجی نیز البته بیش از چیزی که فکرش را می کنید مهم است.

اصول استاندارد ساخت بک لینک

به طور کلی بک لینک ها نسبت به لینک های داخلی مفید تر بوده و نتیجه ای سریع تر به شما می دهند، در واقع به این صورت است که مطالب و یا آدرس سایت شما، در یک تارنمای بزرگ بازتابی خواهد داشت، آن ها در صفحه اصلی سایتشان به شما یک لینک با انکرتکست کلمه کلیدی شما داده اند.

در نتیجه گوگل حین ایندکس و غربال سایت طرف مقابل، لینکی از سایت شما را دریافت می کند. به طور کلی دو نوع لینک خارجی داریم، Follow یا Dofollow.

این نوع لینک ها باید به تعداد کم تری در سایت ها استفاده می شوند، اما در صورتی که یک سایت به شما لینک فالو بدهد، قطعا اهمیت زیادی خواهد داشت.

لینک های نوفالو یا همان Nofollow نقطه مقابل هستند و در حال حاضر نسبت به گذشته اهمیت کم تری در سئو و الگوریتم های گوگل خواهند داشت.

لینک سازی در محتوا

بهتر است که اقدام به تولید محتوا های طولانی کنید، عموما محتو های بلند تر از 700 کلمه گزینه های ایده آلی برای ساخت لینک های داخلی قدرتمند و با کیفیت هستند، می توانید بنا به کلمات کلیدی مناسب به دسته بندی ها، برچسب ها و همین طور صفحات سایت خود لینک دهید.

تولید محتوای ارگانیک نخستین گامی است که باید در آن سخت کوش باشید، پس از آن از کاربران و بازدیدکنندگان بخواهید مطالب را در شبکه های اجتماعی و وبلاگ های خودشان به اشتراک بگذارند.

تالار های گفتمان، سایت های بزرگ مانند یوتیوب و… بهترین محیط برای جذب بازدیدکننده هستند. شما بر اساس سئوی سال 2020 گوگل باید، تقیسم بندی بین اعتبار صفحات سایت خود داشته باشید. یعنی اگر صفحه سوم اعتبار کم تری نزد گوگل دارد، در آن لینک سازی های داخلی انجام داده و سعی کنید که برای این صفحه بک لینک های خارجی قدرتمند و مانا بگیرید.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *